Get Adobe Flash player
Címlap

Lábtoll diákolimpia

A Zsigmondy-csarnokban rendezte meg a III-IV. korcsoportú Lábtoll-labda Diákolimpia Zala megyei döntőjét a Zemplén Ifjúsági és Sport Innovációs Egyesület. 

 A versenyen szepetneki fölény érvényesült. A csapat és egyéni kategóriában meghirdetett tornán a megye 3 települése, Cserszegtomaj, Nagykanizsa és Szepetnek 6 alap- és középfokú oktatási intézményének 71 diáksportolója vett részt. Először indultak a versenyen a Rozgonyi Úti Általános Iskola tanulói, akik egyből 3 érmet is szereztek. A ponttáblázat élére a szepetneki Királyi Pál ÁMK diákjai kerültek 4 arany-, 5 ezüst- és 5 bronzéremmel, őket a Thúry Szakképzősök követtek 2 arannyal és 1 ezüsttel. Harmadik helyen a Batthyány Lajos Gimnázium és a Kőrösi-Péterfi iskola végzett 1-1 elsőséggel. Az országos döntőt a hagyományoknak megfelelően május 10-11-én, Zánkán tartják, az Ifjúsági Központ sportcsarnokában, míg a legközelebbi verseny, az V-VI-VII. korcsoportú országos diákolimpiai döntője április 12-én lesz Nagykanizsán a Zsigmondy csarnokban.

Hírforrás, Videó: Kanizsa TV

Eredmények

III. korcsoport (1999-2000-ben születettek)

Leány csapat (5 induló)
1. Királyi Pál ÁMK Szepetnek Müller Petra, Kocsis Nikolett, Szomi Alexandra
2. Királyi Pál ÁMK Szepetnek Kanász Zsófia, Rigla Bianka, Tordai Viktória
3. Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj Bakos Dominika, Tóth Benigna, Horváth Valentina
4. Királyi Pál ÁMK Szepetnek Hlatkó Alexandra, Majtán Vivien, Orsós Krisztina
5. Királyi Pál ÁMK Szepetnek Gólecz Boglárka, Marton Alexandra, Tóth Amanda

Leány egyéni (15 induló)
1. Kunics Réka Kőrösi Csoma Sándor – Péterfy Sándor Általános Iskola Nagykanizsa
2. Müller Petra Királyi Pál ÁMK Szepetnek
3. Bakos Dominika Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj
3. Tóth Benigna Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj
5. Tordai Viktória Királyi Pál ÁMK Szepetnek
6. Szomi Alexandra Királyi Pál ÁMK Szepetnek
7. Kanász Zsófia Királyi Pál ÁMK Szepetnek
9. Marton Alexandra Királyi Pál ÁMK Szepetnek
10. Majtán Vivien Királyi Pál ÁMK Szepetnek
11. Hlatkó Alexandra Királyi Pál ÁMK Szepetnek
12. Tóth Amanda Királyi Pál ÁMK Szepetnek
13. Kocsis Nikolett Királyi Pál ÁMK Szepetnek
14. Gólecz Boglárka Királyi Pál ÁMK Szepetnek
15. Horváth Valentina Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj

Fiú csapat (10)
1. Királyi Pál ÁMK Szepetnek Fülöp Krisztián, Horváth Gergő, Pati Milán, Vlasics Bálint
2. Királyi Pál ÁMK Szepetnek Gáspár György, Horváth Milán, Orsós Dávid
3. Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj Kovács Bence, Pálfi Dániel, Zsiga András
4. Kőrösi Csoma Sándor – Péterfy Sándor Általános Iskola Nagykanizsa Kunics Réka, Sebestyén Martin, Pongrácz Milán, Horváth Martin
5. Királyi Pál ÁMK Szepetnek Cziczeli Kornél, Marton Richárd, Magyar Roland
6. Rozgonyi Úti Általános Iskola Nagykanizsa Tolnai Gergő, Tolnai Mihály, Pál Flórián
7. Kőrösi Csoma Sándor – Péterfy Sándor Általános Iskola Nagykanizsa Németh Dominik, Kovács László, Németh Csaba, Kozó Bence
8. Rozgonyi Úti Általános Iskola Nagykanizsa Salamon Soma, Kovács Kevin, Horváth Márk
9. Királyi Pál ÁMK Szepetnek Buda Levente, Büki Bálint, Müller Balázs, Tordai Norbert
10. Batthyány Lajos Gimnázium Nagykanizsa Losonczy Máté, Pőcze Barnabás, Rátfai Levente, Sipos Richárd, Tóth Tamás

Fiú egyéni (30 induló)
1. Fülöp Krisztián Királyi Pál ÁMK Szepetnek
2. Marton Richárd Királyi Pál ÁMK Szepetnek
3. Pati Milán Királyi Pál ÁMK Szepetnek
3. Kovács Bence Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj
5. Tolnai Mihály Rozgonyi Úti Általános Iskola Nagykanizsa
6. Horváth Gergő Királyi Pál ÁMK Szepetnek
7. Gáspár György Királyi Pál ÁMK Szepetnek
8. Losonczy Máté Batthyány Lajos Gimnázium Nagykanizsa
9. Magyar Roland Királyi Pál ÁMK Szepetnek
10. Németh Dominik Kőrösi Csoma Sándor – Péterfy Sándor Általános Iskola Nagykanizsa
11. Pálfi Dániel Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj
12. Cziczeli Kornél Királyi Pál ÁMK Szepetnek
13. Rátfai Levente Batthyány Lajos Gimnázium Nagykanizsa
14. Orsós Dávid Királyi Pál ÁMK Szepetnek
15. Zsiga András Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj
16. Kávásy Gergő Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj

IV. korcsoport (1997-1998-ban születettek)

Leány csapat (4 induló)
1. Dr. Mező – Thúry Gimnázium és Szakképző Iskola Thúry Tagintézménye Csárdi Evelin, Csárdi Dorottya, Börczi Vivien
2. Rozgonyi Úti Általános Iskola Nagykanizsa Balogh Eszter, Bársony Letícia, Dávidkó Szandra
3. Királyi Pál ÁMK Szepetnek Szomi Alexandra, Tóth Dorina, Vass Anasztázia
4. Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj Gémesi Ramóna, Horváth Vivien, Szabó Virág

Leány egyéni (11 induló)
1. Csárdi Evelin Dr. Mező – Thúry Gimnázium és Szakképző Iskola Thúry Tagintézménye
2. Csárdi Dorottya Dr. Mező – Thúry Gimnázium és Szakképző Iskola Thúry Tagintézménye
3. Vass Anasztázia Királyi Pál ÁMK Szepetnek
3. Balogh Eszter Rozgonyi Úti Általános Iskola Nagykanizsa
5. Horváth Vivien Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj
6. Bársony Letícia Rozgonyi Úti Általános Iskola Nagykanizsa
7. Börczi Vivien Dr. Mező – Thúry Gimnázium és Szakképző Iskola Thúry Tagintézménye
8. Tóth Dorina Királyi Pál ÁMK Szepetnek
9. Gémesi Ramóna Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj
10. Szabó Virág Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj
11. Dávidkó Szandra Rozgonyi Úti Általános Iskola Nagykanizsa

Fiú csapat (4 induló)
1. Királyi Pál ÁMK Szepetnek Dara Zoltán, Horváth László, Magyar Dániel
2. Rozgonyi Úti Általános Iskola Nagykanizsa Bencsik Martin, Miszlai János, Győrfi Gergő
3. Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj Kávásy Kristóf, Szeles Ádám, Kávásy Gergely
4. Rozgonyi Úti Általános Iskola Nagykanizsa Szűcs Renátó, Katona Gábor, Wágner Erik

Fiú egyéni (11 induló)
1. Kunics Bence Batthyány Lajos Gimnázium Nagykanizsa
2. Horváth László Királyi Pál ÁMK Szepetnek
3. Dara Zoltán Királyi Pál ÁMK Szepetnek
3. Magyar Dániel Királyi Pál ÁMK Szepetnek
5. Bencsik Martin Rozgonyi Úti Általános Iskola Nagykanizsa
6. Wágner Erik Rozgonyi Úti Általános Iskola Nagykanizsa
7. Kávásy Kristóf Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj
8. Szeles Ádám Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj
9. Katona Gábor Rozgonyi Úti Általános Iskola Nagykanizsa
10. Miszlai János Rozgonyi Úti Általános Iskola Nagykanizsa
11. Győrfi Gergő Rozgonyi Úti Általános Iskola Nagykanizsa

Keresés

Ki olvas minket

Oldalainkat 22 vendég böngészi

Nagykanizsai Civil Kerekasztal Egyesület
Cím: 8800. Nagykanizsa, Kálvin tér 5. Tel: 20/9313-055, Fax: 93/999-697

E-mail: civilkerekasztal@gmail.com
Web: http://portal.civiliroda.eu/

Számla: UniCredit Bank:
10918001-00000085-
20470004

Adószám:
19282501-1-20
EU adószám: HU-19282501

Elérhetőség:
0620/93-13-055

Törvényszéki nyilvántartási szám: 2159.
Felnőttképzési nyilvántartási szám: 00743-2010

Közérdekű önkéntes tevékenység nyilvántartási száma: 01478.

MVH regisztráció: 1005354771

„Regisztrált Tehetségpont” azonosítószáma TP 101 001 073

Adatvédelmi nyilvántartásba vételi határozat száma: NAIH-74706/2014