Get Adobe Flash player
Címlap

Álláshírdetés!

altProjektmenedzsert keres az IMRODDKK Nonprofit Kft.

 Feladatok:

- Európai Uniós pályázatok elkészítése
- Projektek teljes körű menedzselése, nyomon követése, dokumentálása, elszámolása

Elvárások:

Felsőfokú végzettség
Az ellátandó feladatokhoz kapcsolódó igazolt gyakorlati tapasztalat
Aktív angol és/vagy német nyelvismeret
Felhasználói szintű biztos számítástechnikai ismeret

Musits Róbert
Ügyvezető - IMRO-DDKK Nonprofit Kft.
Mobil: +36(70)779 5485, - Fax: +36(93)999 639
Skype: musits_robert, - Web: www.imro.hu

Keresés

Ki olvas minket

Oldalainkat 13 vendég böngészi

Nagykanizsai Civil Kerekasztal Egyesület
Cím: 8800. Nagykanizsa, Kálvin tér 5. Tel: 20/9313-055, Fax: 93/999-697

E-mail: civilkerekasztal@gmail.com
Web: http://portal.civiliroda.eu/

Számla: UniCredit Bank:
10918001-00000085-
20470004

Adószám:
19282501-1-20
EU adószám: HU-19282501

Elérhetőség:
0620/93-13-055

Törvényszéki nyilvántartási szám: 2159.
Felnőttképzési nyilvántartási szám: 00743-2010

Közérdekű önkéntes tevékenység nyilvántartási száma: 01478.

MVH regisztráció: 1005354771

„Regisztrált Tehetségpont” azonosítószáma TP 101 001 073

Adatvédelmi nyilvántartásba vételi határozat száma: NAIH-74706/2014