Get Adobe Flash player
Címlap

Ismert rákkutató a rákbetegség elleni küzdelemről

Városunk szülötte, az ismert rákkutató, dr. Kulcsár Gyula november 7-én – a Magyar Tudomány napi rendezvény okán – Nagykanizsára látogat.

A nap folyamán Kanizsa TISZK-ben, majd pedig a Halis István Városi Könyvtárban tart előadást jövő csütörtökön 16 órától a közismert, tumorellenes tápszer feltalálója melyre minden érdeklődőt szeretettel várnak a szervezők.
A Napfény Rákbetegek és Hozzátartozóik Egyesülete, a Nagykanizsai Civil Kerekasztal Egyesület, az Együtt Kiskanizsáért Egyesület és a Halis István Városi Könyvtár összefogásában megvalósuló, nyílt rendezvény részleteit szerdán ismertették. Mint Czupi Gyula elmondta, a szervezők mindegyike fontosnak tartja, hogy a rák elleni küzdelemről és a betegség megelőzéséről – valamint a kutatások jelenlegi állásáról – közelképet adjon olyas valaki, aki mindebben érdemi munkát végez. Dr. Kulcsár Gyula ismeretterjesztő előadásában az immunerősítés módszereiről is szót ejt – hangsúlyozta a könyvtárigazgató gondolataihoz csatlakozva Karosi Lászlóné, a „Napfény” Rákbetegek Egyesületének elnöke, hozzátéve: az egykori Winkleres, ma viszont már a Pécsi Orvostudományi Egyetemen tanító biokémikus kísérletei nagyban hozzájárultak egy olyan gyógyhatású készítmény létrejöttéhez, ami – a tapasztalatok szerint – több rákbeteg gyógyulását segítette, természetesen az orvosi-onkológiai kezelések mellett.
Azoknál is eredménnyel használható a produktum, akik ugyan még nem betegek, ám a veszélyeztettek csoportjába tartoznak – szólt Budavölgyi Kálmán, aki újságírói kérdésre válaszolva kiemelte, hogy dr. Kulcsár Gyula előadása a Nagykanizsai Civil Kerekasztal „Egészségfejlesztő programjának” is része.
Horváth Jánosné, az „Együtt Kiskanizsáért” Egyesület elnöke anno, egyszer, már meghívta városunkba a szaktekintélyt, így örömmel csatlakozott ahhoz, hogy ismét városunkban tartson beszámolt kutatásairól az orvosi, kutatói berkekben elismert biokémikus.

Hírforrás: Kanizsa Lokálpatrióta Hetilap

Sz.Zs.

Keresés

Ki olvas minket

Oldalainkat 13 vendég böngészi

Nagykanizsai Civil Kerekasztal Egyesület
Cím: 8800. Nagykanizsa, Kálvin tér 5. Tel: 20/9313-055, Fax: 93/999-697

E-mail: civilkerekasztal@gmail.com
Web: http://portal.civiliroda.eu/

Számla: UniCredit Bank:
10918001-00000085-
20470004

Adószám:
19282501-1-20
EU adószám: HU-19282501

Elérhetőség:
0620/93-13-055

Törvényszéki nyilvántartási szám: 2159.
Felnőttképzési nyilvántartási szám: 00743-2010

Közérdekű önkéntes tevékenység nyilvántartási száma: 01478.

MVH regisztráció: 1005354771

„Regisztrált Tehetségpont” azonosítószáma TP 101 001 073

Adatvédelmi nyilvántartásba vételi határozat száma: NAIH-74706/2014