Get Adobe Flash player
Címlap

Szépen szerepeltek lábtollasaink

Arany-, ezüst- és bronzéremmel is gazdagodtak.

Városunk adott otthont nemrég a 17. Lábtoll Ifjúsági Országos Bajnokságnak. A Zsigmondy csarnokban megrendezett versenyre 7 egyesület, 77 sportolója nevezett.

Taroltak az Ifjúsági Országos Bajnokságon a kanizsai lábtollasok, a Zemplén SE sportolói 4 arany, 1 ezüst és 1 bronzérmet szereztek. A Baranyai Benett, Kovács Patrik, Kunics Bence, Lukács Márton alkotta fiú csapat megvédte bajnoki címét, és szintén aranyérem került a leány hármas - Kunics Réka, Morvai Noémi és Vlasics Dalma – nyakába. Egyéniben Kunics Réka végig verte a mezőnyt, és a serdülő Országos Bajnokság után néhány héttel az ifjúsági korcsoportban is első lett. Vlasics Dalma a harmadik helyen végzett. Fiúknál az egyéni döntőbe Kunics Bence és Lukács Márton jutott, a dobogó felső fokára végül a nagy kedvvel játszó Lukács állhatott, Kunics a második helyen végzett.

Hírforrás, videó: Kanizsa TV